Akcja #Germandeathcamps

Sty 27, 2017 by

Niemiecka państwowa stacja telewizyjna ZDF, która nie chciała należycie przeprosić za użycie określenia „polskie obozy koncentracyjne” coraz agresywniej blokuje polskich internautów, którzy protestują wobec takiego zachowania. Akcja, z uwagi na szokująco wielką popularność, ma jednak skutek niemożliwy do zablokowania przez Niemców. Po wrzuceniu nazwy ZDF do wyszukiwarki natychmiast pojawiają się… niemieckie obozy śmierci.

Przypadkowy widz może mieć nawet wrażenie, że ZDF ma coś wspólnego z obozem Auschwitz. Przykładowo przy wyszukiwaniu pod hasłem ZDF charakterystyczna grzywka Adolfa Hitlera na tle obozu koncentracyjnego jest na 9 miejscu, zaraz po kilku wariantach loga telewizji i zdjęciu jej siedziby. W wiadomościach tekstowych informacja o protestach też jest bardzo wysoko. Jeżeli więc ktoś szuka ZDF przez wyszukiwarkę to niemal na pewno dowie się o polskiej akcji. Jeśli protest potrwa dłużej to stacja na dłuższy czas może zostać wizerunkowo związana z niemieckimi obozami koncentracyjnymi.

Czytaj także: Wielki billboard #GermanDeathCamps stanie pod siedzibą niemieckiej telewizji ZDF! „To za ukrycie przeprosin”. Niesamowita akcja polskich internautów

Miejmy nadzieję, że w efekcie jej dziennikarze dwa razy zastanowią się, zanim zaczną opowiadać o rzekomych „polskich”.

Trwa internetowa akcja „Niemieckie Obozy Śmierci”. Powodem jest zachowanie telewizji ZDF. Wrzucajcie te obrazki na strony niemieckich mediów. (ZOBACZ MEMY)

Nie wiedzieli w co się pakują. Niemiecka telewizja zadarła z Polakami i dalej idzie w zaparte. Polskie internetowe legiony atakują (ZOBACZ WIDEO)

Zrodlo: facebook

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *