Wesolych Świat Bozego Narodzenia

Dec 18, 2020 by

Święta Bozego Narodzenia„ Chociaż dni są jeszcze krótsze,

noce jeszcze dłuższe,

nastrój grudnia jest inny i odmienny,

od każdego miesiąca w roku”.

          

    

   

           Święta Bożego narodzenia to czas refleksji, zadumy i przemyśleń, które powodują, że staramy się zwolnić i zastanowić nad swoim życiem i podjętymi decyzjami. Dzień kiedy dołączyliście do naszej społeczności stał się dla nas wielkim wydarzeniem. Nasz portal został stworzony dla was i każdego dnia staramy się sprostać wszystkim waszym wymaganiom. 365 dni w roku jesteśmy z wami i opisujemy to co jest ważne i zarazem ciekawe. Dzisiaj również i my chcemy zwolnić, zatrzymać się i podziękować za czas, który nam poświęciliście oraz emocje dostarczane w każdej chwili…

Fakt, że jesteście z nami spowodował, że wciąż się realizujemy i rozwijamy.

          Cały zespół portalu polskiekontakty.com życzy wszystkim zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia w gronie rodziny i przyjaciół. Pamiętajcie, że najważniejsze jest spełnianie swoich marzeń i dążenie do zamierzonych celów- nam się to udało dzięki wam, dlatego każdego dnia z niecierpliwością na was czekamy, aby móc dzielić się tym co mamy. Dziękujemy za poświęcony nam czas i miłe słowa dodające otuchy, dziękujemy, że wciąż o nas pamiętacie i chcecie współtworzyć nasz portal, my ze swojej strony obiecujemy wciąż się rozwijać i poszerzać horyzonty.

Święta to wyjątkowy i magiczny czas, który sprawia nam wiele radości. Niesamowity klimat, zapach przygotowywanych potraw czy wspólne kolędowanie to dar…dzień, w którym wszyscy siedzimy przy jednym stole i dzielimy się opłatkiem. Gdziekolwiek jesteśmy i cokolwiek robimy zawsze wracamy do miejsca, które najzwyczajniej w świecie nazywamy domem. Tutaj również macie swój dom, azyl, który odkrywamy razem z wami każdego dnia. Boże Narodzenie to jeden z najbardziej uroczystych i wzruszających dni w roku. Cieszymy się, że przeżywamy go właśnie z wami.

           Raz jeszcze….wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i miłości

                                                                               życzy Redakcja polskiekontakty.com

          W okresie Świąt nie może oczywiście zabraknąć życzeń:

„ Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy

Nadziei, która nigdy nie gaśnie gdy marzenia wydają się dalekie

Spokoju, który koi gdy wszystko wyprowadza z równowagi

Miłości, która daje oparcie gdy codzienność przytłacza”.

 

Wesolych Świat Bozego Narodzenia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.