V Polonijne Mistrzostwa Ameryki w Tancu Towarzyskim

styczeń 29, 2014 by

 

V Polonijne Mistrzostwa Ameryki w Tancu TowarzyskimStudio Tańca Joseph’s Dance ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na

 V Polonijne Mistrzostwa Świata w Tańcu Towarzyskim.

Joseph’s Dance Studio umożliwia swoim uczniom poznawanie tajników tańca towarzyskiego  krok po kroku. Bez względu na to, czy ktoś jest już tanecznym ekspertem, czy też człowiekiem zupełnie bez doświadczenia nauka tańca sprawi, że poczujemy co znaczy prawdziwa pasja i zaangażowanie. Z tej jakże wdzięcznej dziedziny sztuki, każdy poczuje rytm, wyniesie wiele informacji, podstaw, kroków, a także udoskonali swoje zdolności. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych, a także na różnych poziomach zaawansowania, w taki sposób, aby każdy mógł podejmować nowe wyzwania i przekraczać kolejne granice zaawansowania.

 Taniec towarzyski jest zaliczany do tańca klasycznego, który może okazać się niezwykle przydatnym w życiu codziennym. Nauka tańca jest bez wątpienia niezapomnianą przygodą dla każdego z nas. Możemy śmiało podzielić się wrażeniami z innymi osobami, przekazując im tym samym ogromna radość.

 Różnorodny typ lekcji pozwala wybrać optymalny sposób nauki tańca .  Jedną z opcji są lekcje indywidualne. Dzięki nim uczeń może się maksymalnie skoncentrować na konkretnym aspekcie tańca, a także doskonalić swoje umiejętności w bardzo przystępny i komfortowy sposób. Dodatkowo zarówno czas, miejsce, jak i instruktora tańca można wybrać w tym przypadku według własnego uznania.

Nieco inny charakter mają zajęcia grupowe, w których mogą uczestniczyć zarówno początkujący, jak i zaawansowani już adepci tańca. Lekcje są prowadzone w liczących od 10-25 osób grupach. Co istotne, aby brać udział w zajęciach tego typu, nie jest potrzebny partnera do tańca, bowiem bez wątpienia znajdzie się odpowiednia osoba pośród innych uczestników kursu.

Każda ważna uroczystość nabierze niesamowitego charakteru, a to wszystko zasługa tańcowi towarzyskiemu, niezwykle eleganckiemu, a zarazem powabnemu.

Jeśli zatem mamy chęć przeżycia niesamowitego uniesienia, szczęścia i radości serdecznie zapraszamy na V Polonijne Mistrzostwa Świata w Tańcu Towarzyskim, które odbędą się 9 lutego 2014 roku, o godzinie 10. Zawody będą rozgrywane w Audytorium Świętego Stanisława Kostki , 12 Newell Street, Brooklyn, New York, 11222. W programie zawodów przewidziano takie atrakcje jak m.in: taneczna rozgrywka pomiędzy drużynami reprezentującymi: Polskę, Kanadę , oraz USA, występ trzykrotnych mistrzów świata- Anny Płoszaj oraz Patryka Płoszaja. Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli tańca towarzyskiego.

Bilety mozna zamowic rowniez online w www.mojsklepik.com. 

Platnosc PayPal i Karta Kredytowa

V Polonijne Mistrzostwa Ameryki w Tancu Towarzyskim

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.