Polskie wieczór z NJ Devils 2/25/15

lt. 20, 2015 by

Polish Slavic Federal Credit Union, fundacja Polonia for Kids i Polish American Folk Dance Company serdecznie zapraszają wszystkich Polaków na Polski Wieczór z New Jersey Devils, który odbędzie się 25 lutego o 18:30 w Prudential Center w Newark. Część dochódu ze sprzedaży biletów trafi z powrotem do Polonii – wystarczy tylko przy ich zakupie użyć kod POLSKA.

Takiego wieczoru jeszcze w New Jersey nie było! W środę 25 lutego w hali Prudential Center w Newark profesjonalna drużyna hokejowa New Jersey Devils zmierzy się w ramach rozgrywek NHL z Calgary Flames. Tego dnia na polskich kibiców czekać będzie kilka atrakcji włącznie z preferencyjną ceną biletów, których nominalna cena wynosi $25. Polacy – po podaniu kodu POLSKA – będą mogli zakupić je za $20.17, po czym wspólnie zasiąść na zarezerwowanych dla nas sektorach.

Organizatorzy – fundacja Polonia for Kids i Polish American Folk Dance Company – pracują nad dopięciem innych szczegółów, które mają promować Polonię i zaakcentować polskość. “Przed i w przerwie meczu wystąpi Polish American Folk Dance Company.” – mówią przedstawiciele fundacji – “Jest to zespół pieśni i tańca z 75-letnią tradycją i pięknym, bogatym repertuarem.” Przy drzwiach ludzi witać będą ubrani w stroje regionalne tancerze, powstanie stoisko promujące Polonię w USA. Jedno losowo wybrane polskie dziecko przejedzie się polewaczką po lodzie z biało-czerwoną flagą w dłoni. Nazwy organizacji i grup, które kupią 10 biletów lub więcej wyświetlone będą także na tablicy świetlnej.

Warto dodać, że część pieniędzy uzyskana ze sprzedaży biletów za pośrednictwem kodu POLSKA wróci do Polonii i wspomoże fundację Polonia for Kids oraz każdą organizację społeczną i oświatową, która zakupi więcej niż 10 biletów. Po więcej informacji zadzwoń pod nr. 201 878 7990 lub email: papatomski@gmail.com

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w tym wyjątkowym wieczorze. Pokażmy jak pięknie potrafi bawić się polski kibic i zademonstrujmy siłę i jedność Polonii. W ubiegłym roku podczas innego dnia etnicznego na trybunach Prudential Center zasiadło 800. widzów pochodzenia ukraińskiego. Czy damy radę zgromadzić 1000 osób?

Co?: POLSKI WIECZÓR Z NJ DEVILS
Kiedy?: 25 LUTY 2015, 18:30
Gdzie? Prudential Center, Newark, New Jersey

Bilety: indywidualnie przez internet: newjerseydevils.com/polishnight, grupowe (dla 10 lub więcej biletów): 973 757 6176
Prosimy o podanie kodu POLSKA!

Zrodlo:Ogniwopl.com -Najlepsza Polska szkola w Mercer County

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.