Pokaz ogłoszenie


Contact Information
Contact Seller
New York
$ 0.00
More Information
KURS JEZYKA ANGIELSKIEGO DLA OPIEKUNOW OSOB STARSZYCH

Kurs Języka angielski dla opiekunow osób starszych pozwali ci znacząco poprawić umiejętności językowe i zwiększyć Twoje szanse na sukces zawodowy w przyszłości.
Kurs jest skierowany do osób wykonujących ten zawód w środowisku anglojęzycznym i przede wszystkim obejmuje umiejętności komunikacyjne. Po ukonczeniu kursu bedziesz w stanie porozumieć się z osobami będącymi pod Twoja opieką, poradzić sobie w typowych dla zawodu sytuacjach takich jak: rozmowa z podopiecznym, karmienie i przygotowanie posiłków, podawanie leków, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, pomoc w pracach domowych, udzielanie pierwszej pomocy, wzywanie pomocy w sytuacjach zagrożenia. Kurs zawiera rowniez umiejętności potrzebne przy szukaniu pracy: pisanie resume, prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej i uzgodnienie warunków pracy.
Lekcje prowadzone sa w interesujący, przyjemny sposob. Główny nacisk nakladany jest na opanowanie słownictwa fachowego i zwrotów językowych, potrzebnych do pracy. Rozwijane są wszystkie podstawowe umiejętności językowe: słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie w zakresie potrzebnym dla tego zawodu.

Kontakt:
Ewa Grzanko - 917.562.6215
This Ad has been viewed 238 times.