pomoc dzieciom

proszepomoz.org
Nazwa firmy:
Rodzaj działalności:
Krótki opis działalności:
Portal proszepomoz.org to miejsce, w którym odnaleźć można wszelakie informacje dotyczące pomocy charytatywnej. Nie jesteśmy miejscem, w którym dokonujemy faktycznej zbiórki funduszy, czy innej materialnej formy wsparcia – my jedynie informujemy Państwa jaką posiadacie możliwość udzielenia pomocy potrzebującym. To dzięki nam zgłaszają się oni na naszą stronę ze swoimi problemami, szukając miejsca, w którym mogą bez przeszkód opisać swoją historię oraz odnaleźć pomocną dłoń.
Długi Opis działalności:

Nasza misja to przede wszystkim wsparcie dla osób potrzebujących, szukających pomocy oraz zmagających się z różnymi problemami. Dajemy szansę na opisanie swojej historii oraz pochwalenie się dotychczasowymi osiągnięciami i działaniami.

To właśnie u nas odnajdziesz wszelakie informacje o akcjach charytatywnych organizowanych z różnych okazji – do których bez przeszkód możesz się na bieżąco przyłączać. Nie musisz posiadać ogromnych środków finansowych – często wystarczą dobre chęci i podanie pomocnej dłoni, choćby w formie rozmowy.

Niesienie pomocy innym to wspaniała szansa dla każdego z nas, aby poczuć się docenionym i potrzebnym. Nie ignorujmy napływających do nas różnorodnych informacji o organizowanych akcjach na rzecz ludzi, zwierząt, czy innych szczytnych celów. Nasz portal ma stać się dla Państwa miejscem, w którym czerpać będziecie cenne informacje oraz zależy nam na tym, aby posłużył do wymiany doświadczeń, dobrych rad oraz pomysłów na osiągnięcie danego celu.

Pomoc to wspaniała forma wsparcia drugiego człowieka – napisz do nas, jeśli czujesz, że to miejsce właśnie dla Ciebie. Pamiętaj jednak – to nie my udzielamy bezpośredniej pomocy, my jedynie popieramy Twoje działania w taki sposób, aby inni mogli dowiedzieć się o tym, czego potrzebujesz i jaka forma wsparcia jest Ci potrzebna.

Zrzeszamy w jednym miejscu ludzi o dobrym sercu oraz wszelakie informacje, dzięki którym bez problemu podejmiesz decyzje jaką akcję/osobę wesprzeć i w jaki sposób to uczynić.

Strona internetowa :
Email firmy:
Ulica:

123

Miasto:
NY
Stan/Region/Wojewodztwo:
NY
Panstwo:
USA